Klub Modelarski Zawadzkie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Członkowie Klubu

Członkowie Klubu

Email Drukuj PDF

Jeśli i Ty chcesz zostać członkiem Klubu, zapraszamy na zajęcia! Jeśli zaś, budujesz modele w domowym zaciszu, lecz nie masz możliwości by uczęszczać na zajęcia, również możesz zostać członkiem naszego klubu, prosimy o kontakt, a na pewno umieścimy Cię w galerii członków i przedstawimy Twoje modele na łamach strony.

Rudolf Rzepczyk

Rudolf Rzepczyk - Instruktor klubu i jego wieloletni działacz. Wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Świata z Iławy (1995 rok). Oznaczony medalem za wybitne osiągnięcia sportowe. Z zawodu elektryk, specjalizuje się w modelach pokazowych klasy F6 i F7.

Michał Adamski

Michał Adamski - Zawodnik i działacz klubu. Na zajęcia uczęszcza od roku 2007. Oprócz startu w zawodach modeli pływających jest też bardzo zaangażowany w rozwój modelarstwa kołowego w klubie.

Przemysław Podsiadły

Przemysław Podsiadły - Zawodnik i zaangażowany działacz klubu. Podobnie jak Michał, na zajęcia uczęszcza od roku 2007. Modelarz redukcyjny, ma na koncie medale Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Polski. Wykonawca modelu Jachtu Żaglowego "Polonez", którym wystartował na MP w 2009 roku. Na koncie ma również żaglówkę do klasy NSS - 650 - Standard. Próbuje również swoich sił w modelarstwie kołowym, przyczyniając się do jego rozwoju w naszym klubie.

Dawid Mocny

Dawid Mocny - Zawodnik i członek od roku 2008. Buduje modele wolnej konstrukcji, jest w trakcie budowy modelu żaglówki do klasy NSS-650-Standard.

Kamil Bednorz

Kamil Bednorz - Zawodnik i członek od 2008 roku. Modelarz redukcyjny, startuje modelami klas F2 i F4. Jest w trakcie budowy modelu żaglówki do klas NSS-650-Standard. Jest brązowym medalistą Mistrzostw Śląska 2009 w klasie F2B junior.

Przemysław Kobelak

Przemysław Kobelak - Zawodnik. Członek od 2008 roku. Jego pasją są militaria. Startuje modelami klasy F4A, jednakże jest w trakcie budowy redukcyjnego kutra wojennego, do klasy F2A.

Armin Juretko

Armin Juretko - Zawodnik i członek od 2008 roku. Startuje w klasach wolno - konstrukcyjnych, jest w trakcie budowy żaglówki do klasy NSS-650-Standard.

Roland Rzepczyk

Roland Rzepczyk - Członek klubu i zawodnik od roku 1997. Udziela się na rzecz klubu, modelarz redukcyjny i kołowy. Kilkukrotny Mistrz Polski w w klasach F2, F4 i F6. Brązowy medalista Mistrzostw Świata (Borovany 2005). Złoty medalista Mistrzostw Europy (Głowno 2006, Pabianice 2008). Służy radą i pomaga młodszym kolegom.

Diana

Diana Rzepczyk - Jedyna przedstawicielka płci pięknej wśród członków klubu. Nazwisko nie jest przypadkiem, zarażona rodzinną pasją również buduje modele redukcyjne, podobnie jak tata - Rudolf i dziadek - Jan startuje w klasach modeli pokazowych F7.

Krzysztof Wasik - Aktywny członek klubu i zawodnik. Buduje modele redukcyjne i z zestawów do klas F4. Udziela się na rzecz modelarni i zawsze służy fachową radą, młodszym kolegom. Poza modelami pływającymi interesuje się również modelarstwem kołowym, ma na koncie model samochodu wyścigowego własnej konstrukcji.

Tomasz Zieliński - Zawodnik i uczeń tutejszego technikum. Na zajęciach od roku 2008. Zaangażowany w sprawy klubowe i zawsze skory do pomocy. Pracuje nad modelem Kutra Torpedowego w skali 1:25.

Hubert Hadamek - Pasjonat żeglarstwa, członek klubu od 2009 roku. Jego wiedza żeglarska, pomaga nam w rozwoju radio - jachtingu w naszym klubie. Jest w trakcie budowy jachtu żaglowego s/y "Opty". Dzięki jego doświadczeniu w laminowaniu prawdziwych jachtów, jest naszym ekspertem w dziedzinie laminowania. Wspiera klub materiałami do budowy modeli. Jest nie tylko członkiem ale i dobroczyńcom naszego klubu.

Dawid Hadamek - Członek klubu od 2009 roku. Uczeń 5 klasy, szkoły podstawowej. Podobnie jak tata - Hubert pływa prawdziwymi jachtami żaglowymi. Na swoim koncie ma model do klasy F4A - "Fantazja", jest w trakcie budowy modelu WSP firmy Vladyka.

Sebastian Beier - Zaangażowany modelarz, uczeń 5 klasy szkoły podstawowej. Członek klubu od roku 2009. Miły i uczynny chłopak, zawsze skory do pomocy. Na swoim koncie ma model jachtu motorowego Carrina, firmy Graupner, do klasy F4A. Buduje model WSP firmy Vladyka.

Adam Bogdon

Piotr Beier - Zaangażowany członek klubu. Modelarz - muzykant, działa również w Orkiestrze Dętej. Buduje motorówkę do klasy F4A i rekreacyjnego pływania.

Michał Pasieka - Uczeń 6 klasy szkoły podstawowej. Buduje motorówkę pilotową, podobnie jak jego rówieśnicy startuje modelami w klasie F4A.

 

kontakt

Klub Modelarski
przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Dworcowa 3
47-120 Zawadzkie
info@km.zawadzkie.pl

Instruktor
Osiedle Świerkle 29
47-120 Zawadzkie
rudirz@interia.pl
tel. +48 604 900 211

Zajęcia w modelarni:
czwartek 16:00 - 19:00
sobota 9:00 - 13:00POMAGAJĄ NAM