Klub Modelarski Zawadzkie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Ś.P. Rudolf Rzepczyk

Email Drukuj PDF
Nagle odszedł od nas Rudolf Rzepczyk. Nasz instruktor, przyjaciel, ojciec, kompan. Człowiek dla którego wartością nadrzędna było dobro dzieci i młodzieży. Dla którego modelarstwo było drogą do wychowania setek osób. Zawsze służył rada i pomocą w każdej inicjatywie jaka powstawała w naszym klubie. Jego opanowanie, a przy tym skuteczność doprowadziło do stworzenia stowarzyszenia i rozwinięcia działalności sekcji. Każdy medal, tytuł, mistrzostwo, każdy maly i duzy sukces modelarza wywodzącego się z naszego klubu to zasługa Rudolfa. Dziękujemy Ci za wszystko, za każdą radę, za wsparcie, za uśmiech, za motywacje jaka każdemu dawałeś. Nie wiem jak damy rady bez Ciebie.
Żegnaj Instruktorze.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w kościele NSPJ Zawadzkie w dniu 21 grudnia 2020
Msza pogrzebowa godzina 11:00
Ze względu na reżim sanitarny nie wszyscy będziemy mogli być obecni w kościele, dlatego zachęcamy do łączenia się z nami poprzez transmisję on-line podczas mszy:
https://streaming.airmax.pl/zawadzkie_nspj/embed.html
Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2020 19:16  

kontakt

Klub Modelarski
przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Dworcowa 3
47-120 Zawadzkie
info@km.zawadzkie.pl

Instruktor
Osiedle Świerkle 29
47-120 Zawadzkie
rudirz@interia.pl
tel. +48 604 900 211

Zajęcia w modelarni:
czwartek 16:00 - 19:00
sobota 9:00 - 13:00POMAGAJĄ NAM