Klub Modelarski Zawadzkie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na stronie KM Zawadzkie!

Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Micro i Grand Prix Zawadzkiego 2011

Email Drukuj PDF

9 kwietnia to niewątpliwie przełomowa data w środowisku modelarskim w Zawadzkiem. Po blisko 20 – letniej przerwie ponownie gościliśmy w naszej miejscowości najlepszych zawodników z całej kraju, którzy zajmują sią modelami samochodowymi. Impreza pod nazwą Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Micro Grand Prix Zawadzkiego 2011 organizowana była przez Stowarzyszenie Klub Modelarski Zawadzkie oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.

W zawodach wystartowali modelarze z Nowej Rudy, Ludwikowic Kłodzkich, Poznania, Wrocławia, Bytomia, Opola oraz członkowie naszego miejscowego klubu. Od samego rana w hali MOKSiR czuć było atmosferę zawodów, gdzie przygotowany został specjalny tor wyścigowy ułożony na wykładzinie dywanowej o pow. 400 m2.  O godzinie 900 nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów przez Burmistrza Zawadzkiego pana Mieczysława Orgackiego w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Andrzeja Pietrusiak, przybyłych gości oraz wszystkich zawodników.

Więcej…
 

Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Micro

Email Drukuj PDF

Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Micro

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i ciekawych w sobotę 9 kwietnia 2011r. od godziny 8:30 na Halę Sportową MOKSiR.

 

„Zimowe pływanie” – zawody w Opolu

Email Drukuj PDF

Dnia 27 lutego 2011 spotkaliśmy się wszyscy na basenie krytym w Szkole Podstawowej nr 5 w Opolu gdzie odbywały się XIV Okręgowe Zawody Modeli Pływających o Puchar Dyrektora ZWLOK Opole. To jedyna okazja aby popływać naszymi modelami w czasie zimowej przerwy, a zarazem dobre przygotowanie do startów w nowym sezonie. Nasz Klub Modelarski reprezentowało 8 młodzików, 4 juniorów i 3 seniorów, instruktor Rudolf Rzepczyk, oraz panowie Piotr Beier i Hubert Hadamek – opiekunowie naszej ekipy. W zawodach wzięły udział również zespoły z Opola, Rudy Śląskiej, Lewina Brzeskiego, Dobrodzienia, Rybnika, Białegostoku i Dębowca. Zaprezentowano ponad 70 modeli. Zawody były rozgrywane z podziałem na dwie klasy: F4A – modele dowolnej konstrukcji i F4B – modele redukcyjne, czyli wierne kopie oryginalnych jednostek. Po oficjalnym powitaniu wszystkich przybyłych ekip i otwarciu zawodów przystąpiono do rozgrywania biegów w poszczególnych kategoriach wiekowych począwszy od młodzików i juniorów, skończywszy na seniorach. Z naszego zespołu najlepszy wynik uzyskał Przemysław Podsiadły, zajmując I miejsce w klasie F4A junior, a trzecie miejsce w klasie F4A młodzik zajął Sebastian Beier. Gratulujemy!

Więcej…
 

Podsumowanie sezonu modelarskiego 2010

Email Drukuj PDF

Zawodami, w Dobrodzieniu, nasz klub zakończył sezon startów modelami pływającymi. Sezon ciekawy, z którego można wyciągnąć wnioski. Był on jednak sezonem rozwojowym i dającym dobre noty na przyszły rok. Sukcesy Diany Rzepczyk w klasie F7,  Przemysława Podsiadły w F4C, jak i drużynowe osiągnięcia klubu, pokazują, iż tendencja wzwyżkowa, jak najbardziej się utrzymuje. Miejmy nadzieję, że przyszły rok przyniesie naszym modelarzom wiele sukcesów.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim dobroczyńcom, oraz osobom, które z zapałem i zaangażowaniem, przyczyniały się do tego, by nasi zawodnicy mogli wystartować na zawodach.

Więcej…
 

I Eliminacja Mistrzostw Polski Ligi Micro oraz IV Eliminacja Polskich Mistrzostw Modeli Samochodów RC

Email Drukuj PDF

Ścinawka Średnia 201030. 10. 2010r. w Ścinawce Średniej, odbyła się I Eliminacja Mistrzostw Polski Ligi Micro oraz IV Eliminacja Polskich Mistrzostw Modeli Samochodów RC. Ekipa z Zawadzkiego, może popisać się pierwszymi sukcesami. Wyjazd na zawody miał na celu zapoznanie zawodników z warunkami w jakich muszą jeździć ich modele. Zaś dla tych, którzy już w zeszłym sezonie wykazywali sie inicjatywą i startowali w zawodach modeli samochodów zdalnie sterowanych, rozpoczął się sezon walki o punkty Mistrzostw Polski. Ekipa pojechała na zawody w składzie: Jan Matukin, Roland Rzepczyk, Michał Adamski, Przemysław Podsiadły, Tomasz Zieliński oraz Sebastian Beier. W serwisie zawodnikom pomagali - instruktor Rudolf Rzepczyk oraz opiekun Piotr Beier. Zawadczański Team, przekonał się jak wiele zależy od treningu oraz dobrego przygotowania modelu.

Więcej…
 


Strona 2 z 2

kontakt

Klub Modelarski
przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Dworcowa 3
47-120 Zawadzkie
info@km.zawadzkie.pl

Instruktor
Osiedle Świerkle 29
47-120 Zawadzkie
rudirz@interia.pl
tel. +48 604 900 211

Zajęcia w modelarni:
czwartek 16:00 - 19:00
sobota 9:00 - 13:00POMAGAJĄ NAMGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość